W województwie pomorskim, w miejscowości Skórcz, ma swoją siedzibę firma Bonus M.G. s.c.

Prowadzi ona największy stacjonarny sklep z elegancką odzieżą w Polsce (powierzchnia 3000 m2, 30 tys. garniturów i smokingów w ciągłej sprzedaży). Firmę rocznie odwiedza 40 000 klientów. Nad obsługą czuwa 50 konsultantów.

Od 25 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą eleganckiej odzieży

W ponad trzydziestu polskich szwalniach produkujemy nasze: garnitury, marynarki, koszule, kurtki, płaszcze i buty. Co trzeci nasz garnitur powstaje w najlepszej technologicznie szwalni w Polsce.

Wspiera nas znany autorytet

Od kilku lat współpracujemy z Janem Adamskim – znawcą i popularyzatorem klasycznej męskiej elegancji, blogerem cieszącym się dużym autorytetem i poważaniem (https://janadamski.eu). Dzięki tej współpracy powstały nowe konstrukcje Kolekcji Wełna, Wełna 100% oraz Wełna-Len oraz przede wszystkim nasza najbardziej ekskluzywna linia garniturów KOLEKCJA JAN ADAMSKI.  Są garnitury z najwyższej jakości tkanin pochodzących z włoskiej tkalni Vitale Barberis Canoico, szyte w najlepszej polskiej szwalni, wyróżniające się opartym na klasyce wzornictwem, wysokiej jakości dodatkami i dbałością o detale. W kolekcji znajdą się zarówno garnitury jedno- jak i dwurzędowe, z tkanin gładkich i wzorzystych. 

Od wielu lat uczestniczymy w międzynarodowych i polskich targach mody

Tkaniny garniturowe i koszulowe zamawiamy w największych tkalniach na świecie.

Daje nam to możliwość tworzenia własnych wzorów i składów oraz zastosowania innowacyjnych technologii.  

Do produkcji garniturów używamy najlepszych dostępnych w Polsce dodatków.

Guziki w naszych garniturach i koszulach pochodzą od europejskiego lidera firmy UNION KNOPFF. 
Do garniturów z kolekcji WEŁNA i WEŁNA 100% stosujemy guziki zrobione z bawolego rogu. 

Do produkcji naszych koszul stosujemy najlepsze i najdroższe tkaniny dostępne na świecie.

Wszystkie koszule szyjemy w polskich szwalniach. Nie ma u nas miejsca na tanie kompromisy. Lubimy, gdy wyjęta z pudełka koszula pachnie polską szwalnią.

Nasze buty zamawiamy u 7 polskich producentów

Wszyscy producenci butów, z którymi współpracujemy, mają swoje siedziby w polskim zagłębiu obuwniczym – Kalwarii Zebrzydowskiej. Region ten słynie z produkcji eleganckich, wysokiej jakości butów. Na przestrzeni lat stworzył swoją własną tożsamość, gdzie dobra jakość idzie w parze z niezbyt wygórowaną ceną. 

W naszej ofercie znajduje się około 150 modeli butów. Kolekcja inspirowana włoskim wzornictwem jest stale aktualizowana wedle potrzeb i zapatrywań naszych klientów.

Kurtki i płaszcze

Przy produkcji kurtek i płaszczy współpracujemy z marką „Gamatex” posiadającą olbrzymie doświadczenie i najlepszy park maszynowy w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. 

Krawaty muchy i poszetki

Zamawiamy je w dwóch rejonach świata: tańszą linię wyprodukowaną z mikrofibry i poliestru tworzymy w Chinach, droższą linię z wełny i jedwabiu – we Włoszech. Obecnie importujemy z Włoch tkaniny i rozpoczęliśmy produkcję w Polsce. 

...Tak naprawdę robiąc opis do sklepu garniturowego, nie zdawałem sobie sprawy jaki postęp zrobiła nasza firma w przeciągu kilku ostatnich lat.
Firmy z którymi współpracujemy to liderzy branży tekstylnej na świecie. Dzięki kontaktom z nimi, uzyskaliśmy dostęp do ich technologii, która często rozwijana była przez dziesiątki albo i setki lat. Daje nam to możliwość tworzenia indywidualnych, unikatowych tkanin.

Dziś kupujemy bawełnę w Egipcie, przetwarzamy ją w Indiach i najwyższej jakości tkaninę oddajemy do polskiej szwalni, która oprócz zapewnienia najwyższej jakości, wkłada też w produkt swoje serce i zaangażowanie. Warto przy okazji zwrócić uwagę, że znane światowe marki, wiele swoich najlepszych produktów szyją w Polsce.

Nasza firma współpracuje z 30 polskimi szwalniami. Tworzymy jeden zespół. Sytuacja spowodowana koronawirusem pokazała jak bardzo zależymy od siebie. W tych trudnych czasach wzajemnie się wspieramy i dbamy o nasze miejsca pracy.

Jesteśmy polską rodzinną firmą. Podatki płacimy w Polsce, nie korzystamy z rajów podatkowych. Stosujemy rozsądne marże, stosowne do jakości. Dbamy o naszych pracowników i dobrze ich wynagradzamy, zarazem wymagamy od nich pełnego zaangażowania i najwyższej jakości obsługi naszych klientów. Dążymy do zbudowania wiodącej męskiej marki odzieżowej. I mamy nadzieję, że nam w tym państwo pomogą …
Andrzej Grzenia
Właściciel
Go to top