Najczęściej zadawane pytania – BonusMG

Informujemy, iż realizujemy wyłącznie płatności gotówkowe.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto do was przyjechać?

2000 m powierzchni handlowej ( 3 piętra ). 15 000 garniturów (200 modeli), 14 000 koszul, 200 modeli butów. 400 pozytywnych opinii na FB, z najwyższą możliwą średnią - 5 gwiazdek.

Nietypowa rozmiarówka od 164 cm do 200 cm. Największe garnitury - 158 cm w klatce piersiowej, dostępne od ręki. Opcja szycia garniturów na miarę.

W sezonie komunijnym ponad 1000 garniturów dziecięcych i komunijnych. Bogata kolekcja damska licząca ponad 1500 sukienek i ponad 100 modeli butów.

30-osobowa bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa.

Gdzie znaleźć odpowiedni garnitur w BONUS MG?

1. Na parterze znajdują się garnitury wizytowe w cenie 420-499 zł oraz bieżąca kolekcja kurtek męskich.

2. Na pierwszym piętrze oferujemy garnitury wizytowe o najwyższym standardzie. Do ich produkcji stosujemy tkaniny wełniane kilku światowych producentów takich jak Vitale Barberis Canonico, Raymond, Zanielli, Paulo Oliveira. Ceny garniturów z tej półki to 599-899 zł. Na pierwszym piętrze znajdą też Państwo marynarki (cena 249-299 zł) oraz wzory garniturów kolekcji szycia na miarę (cena 1200-1999 zł).

3. Na drugim piętrze znajduje się nasza kolekcja ślubna oraz komunijna. Kilkadziesiąt modeli smokingów i garniturów ślubnych. Tu ubieramy Pana Młodego, świadka i rodziców. W okresie komunijnym znajdą tu państwo garnitury i marynarki komunijne.

Gdzie znaleźć obsługę?

Bez względu na to, z którego piętra chcą Państwo kupić garnitur, nasza obsługa czeka na Państwa zawsze w tym samym miejscu - na parterze przy dużym lustrze. Po wejściu do naszego obiektu, proszę kierować się w lewo na poziom parteru, gdzie znajdują się garnitury wizytowe. Po wejściu do pomieszczenia z garniturami wizytowymi, proszę poczekać po lewej stronie, przy dużym lustrze. Nasza obsługa podejdzie do Państwa i oprowadzi po całym obiekcie, wedle Państwa potrzeb. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zwiedzanie pięter sami, proszę pamiętać, że po obsługę trzeba zejść na poziom pierwszy i poczekać na nią przy dużym lustrze.

OSTRZERZENIE:

W miesiącach od marca do września w soboty odwiedza nas bardzo dużo klientów i mimo sporej ekipy obsługującej (ponad 30 osób) możliwe są kolejki do obsługi (w ekstremalnych przypadkach do jednej godziny) . Jeśli taka sytuacja się wydarzy, proszę stanąć w kolejce, będziemy obsługiwać Państwa po kolei.

Bardzo duży ruch mamy również 2 maja i w piątek po Święcie Bożego Ciała.

W tygodniu ruch jest normalny, właściwie nigdy nie mamy problemu z obsługą klientów. W miesiącach październik- luty – nie ma kolejek w soboty. Nie umawiamy się z klientami indywidualnie, obsługujemy po kolei, w kolejności przybycia do naszej firmy.

Każdemu klientowi poświęcimy tyle czasu, ile na to potrzebuje. Jeśli nie uda nam się wyrobić w godzinach pracy firmy, zostaniemy z państwem dłużej, do momentu zakończenia obsługi.

Indywidualnie umawiamy się z państwem tylko w przypadku szycia garnituru na miarę (patrz: szycie garnituru na miarę).

Czy szyjecie na miarę?

Nasz olbrzymi asortyment sprawia, że bez problemu ubieramy najbardziej niewymiarowych klientów. W razie potrzeby podmieniamy spodnie lub dokonujemy wszelkich przeróbek. Istnieje możliwość wysyłki przerobionych spodni na nasz koszt.

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy usługę szycia na miarę.

Możliwość spotkania się z konsultantem od szycia na miarę odbywa się od poniedziałku do piątku po ustaleniu terminu oraz godziny.

Czy jest możliwość płatności kartą?

Niestety nie. Wszelkie związane z tym prowizję staramy się uwzględnić w rabacie dla klienta.

Czy macie czynne w niedziele handlowe?

Od 1 kwietnia do 15 września nasz sklep jest czynny we wszystkie niedziele ustawowo handlowe w godzinach od 9-14.

W 2018 roku sklep będzie czynny w następujące niedziele:

29 kwietnia,
6 i 27 maja,
2 i 24 czerwca,
1 i 29 lipca,
5 i 27 sierpnia,
2 września.

Czy wasze produkty są wysokiej jakości?

Nasze garnitury szyjemy z tkanin poli-wiskozowych (w cenach 420 zł – 499 zł) , jak i tkanin wełnianych światowych producentów tj : Vitale Barbelis Canonico , Raymond , Zanielli , Paulo Oliveira (w cenach od 599 zł do 899 zł).

Dla najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy usługę szycia na miarę (w cenie od 1200 zł do 1999 zł za garnitur dwuczęściowy).