3500 m2 powierzchni handlowej (4 piętra). 30.000 garniturów (200 modeli), 40 000 koszul, 200 modeli butów.
Ponad 500 pozytywnych opinii na FB, z najwyższą możliwą średnią – 5 gwiazdek.

Nietypowa rozmiarówka od 164 cm do 200 cm. Największe garnitury – 158 cm w klatce piersiowej, dostępne od ręki. Opcja szycia garniturów na miarę.

W sezonie komunijnym ponad 1000 garniturów dziecięcych i komunijnych. Bogata kolekcja damska licząca ponad 1500 sukienek i ponad 100 modeli butów.

50-osobowa bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa.

1. Na parterze znajdują się garnitury wizytowe w cenie 450-599 zł oraz bieżąca kolekcja kurtek męskich.

2. Na pierwszym piętrze oferujemy garnitury wizytowe o najwyższym standardzie. Do ich produkcji stosujemy tkaniny wełniane kilku światowych producentów takich jak Vitale Barberis Canonico, Raymond, Zanielli, Paulo Oliveira. Ceny garniturów z tej półki to 699-1499 zł. Na pierwszym piętrze znajdą też Państwo marynarki (cena 299-499 zł).

3. Na drugim piętrze znajduje się nasza kolekcja ślubna oraz komunijna. Kilkadziesiąt modeli smokingów i garniturów ślubnych. Tu ubieramy Pana Młodego, świadka i rodziców. W okresie komunijnym znajdą tu państwo garnitury i marynarki komunijne.

4. Na poziomie -1 znajduje się 400 m dział damski. Znajdą tam Państwo najnowsze kolekcje sukienek, garniturów damskich oraz butów.

Bez względu na to, z którego piętra chcą Państwo kupić garnitur, nasza obsługa czeka na Państwa zawsze w tym samym miejscu – na parterze przy dużym lustrze. Po wejściu do naszego obiektu, proszę kierować się w lewo na poziom parteru, gdzie znajdują się garnitury wizytowe. Po wejściu do pomieszczenia z garniturami wizytowymi, proszę poczekać po lewej stronie, przy dużym lustrze. Nasza obsługa podejdzie do Państwa i oprowadzi po całym obiekcie, wedle Państwa potrzeb. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zwiedzanie pięter sami, proszę pamiętać, że po obsługę trzeba zejść na poziom pierwszy i poczekać na nią przy dużym lustrze.

OSTRZERZENIE:
W miesiącach od marca do września w soboty odwiedza nas bardzo dużo klientów i mimo sporej ekipy obsługującej (ponad 50 osób) możliwe są kolejki do obsługi (w ekstremalnych przypadkach do jednej godziny). Jeśli taka sytuacja się wydarzy, proszę stanąć w kolejce, będziemy obsługiwać Państwa po kolei.

Bardzo duży ruch mamy również 2 maja i w piątek po Święcie Bożego Ciała.

W tygodniu ruch jest normalny, właściwie nigdy nie mamy problemu z obsługą klientów. W miesiącach październik- luty – nie ma kolejek w soboty. Nie umawiamy się z klientami indywidualnie, obsługujemy po kolei, w kolejności przybycia do naszej firmy.

Każdemu klientowi poświęcimy tyle czasu, ile na to potrzebuje. Jeśli nie uda nam się wyrobić w godzinach pracy firmy, zostaniemy z państwem dłużej, do momentu zakończenia obsługi.

Indywidualnie umawiamy się z państwem tylko w przypadku szycia garnituru na miarę (patrz: szycie garnituru na miarę).

Nasz olbrzymi asortyment sprawia, że bez problemu ubieramy najbardziej niewymiarowych klientów. W razie potrzeby podmieniamy spodnie lub dokonujemy wszelkich przeróbek. Istnieje możliwość wysyłki przerobionych spodni na nasz koszt.

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy usługę szycia na miarę.

Możliwość spotkania się z konsultantem od szycia na miarę odbywa się od poniedziałku do piątku po ustaleniu terminu oraz godziny.

Niestety nie. Wszelkie związane z tym prowizje staramy się uwzględnić w rabacie dla klienta.

Sklep czynny jest w 7 niedziel ustawowo handlowych. 

O wszelkich ewentualnych zmianach w działaniu sklepu informujemy na stronie https://bonusmg.pl lub Fanpage https://facebook.com/bonusmg