Kolekcja Wełna 100% – BonusMG

Informujemy, iż realizujemy wyłącznie płatności gotówkowe.

Kolekcja Wełna 100%


Głównymi walorami garniturów z kolekcji WEŁNA 100% jest ich wszechstronność i funkcjonalność.

Tkaniny stosowane do produkcji garniturów tej kolekcji są kilkukrotnie droższe od tkanin poliwiskozowych, stąd Kolekcja Wełna 100% jest naszą najbardziej ekskluzywną linią strojów męskich.

Garnitury Kolekcji Wełna 100% to idealny wybór dla mężczyzn przywiązanych do tradycji, świadomych swojego stylu i przykładających dużą wagę do jakości i klasy swoich ubiorów. To garnitury na okazje o dużej życiowej wadze, ale także do pracy dla mężczyzn wykonujących prestiżowe zawody.

Kolekcja wełna 100% jest ekspresją stylu, klasy i poczucia własnej wartości.

Wszystkie tkaniny z tej kolekcji produkujemy w największych tkalniach na świecie. Daje nam to możliwość tworzenia swoich indywidualnych projektów zarówno pod względem wzornictwa jak i wygórowanych wymagań odnośnie jakości wyrobu.

Specjalne technologie użyte do produkcji tych tkanin eliminują filcowanie i podwyższają „czucie” wełny, pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza, regulują ciepłotę ciała, zapewniając wyjątkowy komfort noszenia przez cały dzień.

Garnitury szyjemy w najnowocześniejszej szwalni w Polsce

 
 

Zawsze Trendy

Projektując kroje dla garniturów tej kolekcji, głównie kierujemy się inspiracjami czerpanymi z Pitti Uomo - największych na świecie targów mody męskiej, które odbywają się dwa razy do roku we włoskiej Florencji. W targach tych czynnie uczestniczymy.