JAN ADAMSKI & BONUS MG – BonusMG

Informujemy, iż realizujemy wyłącznie płatności gotówkowe.

Bonus MG na targach Pitti Uomo 2018
6 czerwca 2019

JAN ADAMSKI & BONUS MG

GDY TWÓJ STYL OPIERA SIĘ NA ODZIEŻY, KTÓRĄ OGÓLNIE MOŻNA NAZWAĆ SPORTOWĄ , NAZWISKO JANA ADAMSKIEGO BĘDZIE DLA CIEBIE ZUPEŁNIE OBCE. JEŚLI ZAŚ TO, CO WKŁADASZ NA SIEBIE JEST PRZEMYŚLANĄ KOMPOZYCJĄ, PRZYGOTOWANĄ W OPARCIU O WSKAZÓWKI EKSPERTÓW I OPARTĄ NA KLASYCZNEJ MĘSKIEJ ELEGANCJI, NAZWISKO JANA ADAMSKIEGO NA PEWNO JEST CI ZNANE. WARTO JEDNAK CHOĆ POKRÓTCE PRZYBLIŻYĆ JEGO SYLWETKĘ.

Jan Adamski to ekspert od klasycznej mody męskiej , jeden z najpopularniejszych polskich blogerów, który pisze przede wszystkim o modzie męskiej i stylu. Nie boi się jednak poruszać też innych, ważnych dla niego tematów. To domator, meloman i miłośnik natury. Choć sam jest wierny klasyce, nie stroni od nowości. Jego dojrzały wiek jest gwarantem tego, że za podawanymi przez niego informacjami czy poradami stoi długoletnie doświadczenie.

Zachwyceni pracą i stylizacjami Jana, postanowiliśmy skorzystać z jego wiedzy. To była ogromna radość, ale i zaszczyt, gdy zgodził się z nami współpracować. Efekty tej pracy to trzy wyjątkowe garnitury stworzone z myślą o studniówce. Ich klasyczne kroje pozwolą maturzystom poczuć, że są uczestnikami prawdziwego balu, pierwszego z tych najważniejszych. Bloger udzielił też wielu cennych rad, co zrobić, by w tym dniu wyglądać nienagannie. Mowa była nie tylko o garniturach, ale i o dodatkach czy obuwiu.

Ta współpraca pokazała nam, że gdy spotykają się ludzie z pasją, to, co wytworzą jest z korzyścią dla wielu.