Najczęściej zadawane pytania
 • Dlaczego warto do was przyjechać? Open or Close

  2000 m powierzchni handlowej ( 3 piętra ). 15 000 garniturów (200 modeli), 14 000 koszul, 200 modeli butów. 400 pozytywnych opinii na FB, z najwyższą możliwą średnią - 5 gwiazdek.

  Nietypowa rozmiarówka od 164 cm do 200 cm. Największe garnitury - 158 cm w klatce piersiowej, dostępne od ręki. Opcja szycia garniturów na miarę.

  W sezonie komunijnym ponad 1000 garniturów dziecięcych i komunijnych. Bogata kolekcja damska licząca ponad 1500 sukienek i ponad 100 modeli butów.

  30-osobowa bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa.

   

   

 • Gdzie znaleźć odpowiedni garnitur w BONUS MG? Open or Close

   

  1. Na parterze znajdują się garnitury wizytowe w cenie 420-499 zł oraz bieżąca kolekcja kurtek męskich. 

   

  2. Na pierwszym piętrze oferujemy garnitury wizytowe o najwyższym standardzie. Do ich produkcji stosujemy tkaniny wełniane kilku światowych producentów takich jak Vitale Barberis Canonico, Raymond, Zanielli, Paulo Oliveira. Ceny garniturów z tej półki to 599-899 zł. Na pierwszym piętrze znajdą też Państwo marynarki (cena 249-299 zł) oraz wzory garniturów kolekcji szycia na miarę (cena 1200-1999 zł).

   

  3. Na drugim piętrze znajduje się nasza kolekcja ślubna oraz komunijna. Kilkadziesiąt modeli smokingów i garniturów ślubnych. Tu ubieramy Pana Młodego, świadka i rodziców. W okresie komunijnym znajdą tu państwo garnitury i marynarki komunijne. 

   

 • Gdzie znaleźć obsługę? Open or Close

  Bez względu na to, z którego piętra chcą Państwo kupić garnitur, nasza obsługa czeka na Państwa zawsze w tym samym miejscu - na parterze przy dużym lustrze. Po wejściu do naszego obiektu, proszę kierować się w lewo na poziom parteru, gdzie znajdują się garnitury wizytowe. Po wejściu do pomieszczenia z garniturami wizytowymi, proszę poczekać po lewej stronie, przy dużym lustrze. Nasza obsługa podejdzie do Państwa i oprowadzi po całym obiekcie, wedle Państwa potrzeb. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zwiedzanie pięter sami, proszę pamiętać, że po obsługę trzeba zejść na poziom pierwszy i poczekać na nią przy dużym lustrze. 

   

  OSTRZERZENIE:

  W miesiącach od marca do września w soboty odwiedza nas bardzo dużo klientów i mimo sporej ekipy obsługującej (ponad 30 osób) możliwe są kolejki do obsługi (w ekstremalnych przypadkach do jednej godziny) . Jeśli taka sytuacja się wydarzy, proszę stanąć w kolejce, będziemy obsługiwać Państwa po kolei.

  Bardzo duży ruch mamy również 2 maja i w piątek po Święcie Bożego Ciała.

  W tygodniu ruch jest normalny, właściwie nigdy nie mamy problemu z obsługą klientów. W miesiącach październik- luty – nie ma kolejek w soboty. Nie umawiamy się z klientami indywidualnie, obsługujemy po kolei, w kolejności przybycia do naszej firmy.

   

  Każdemu klientowi poświęcimy tyle czasu, ile na to potrzebuje. Jeśli nie uda nam się wyrobić w godzinach pracy firmy, zostaniemy z państwem dłużej, do momentu zakończenia obsługi.

   

  Indywidualnie umawiamy się z państwem tylko w przypadku szycia garnituru na miarę (patrz: szycie garnituru na miarę). 

   

 • Czy szyjecie na miarę? Open or Close

  Nasz olbrzymi asortyment sprawia, że bez problemu ubieramy najbardziej niewymiarowych klientów. W razie potrzeby podmieniamy spodnie lub dokonujemy wszelkich przeróbek. Istnieje możliwość wysyłki przerobionych spodni na nasz koszt.

   

  Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy usługę szycia na miarę.

   

   

  Możliwość spotkania się z konsultantem od szycia na miarę odbywa się od poniedziałku do piątku po ustaleniu terminu oraz godziny. 

 • Czy jest możliwość płatności kartą? Open or Close

  Niestety nie. Wszelkie związane z tym prowizję staramy się uwzględnić w rabacie dla klienta.

 • Czy macie czynne w niedziele handlowe? Open or Close

  Od 1 kwietnia do 15 września nasz sklep jest czynny we wszystkie niedziele ustawowo handlowe w godzinach od 9-14.

  W 2018 roku sklep będzie czynny w następujące niedziele:

  29 kwietnia,

  6 i 27 maja,

  2 i 24 czerwca,

  1 i 29 lipca,

  5 i 27 sierpnia,

   

  2 września. 

 • Czy wasze produkty są wysokiej jakości? Open or Close

  Nasze garnitury szyjemy z tkanin poli-wiskozowych (w cenach 420 zł – 499 zł) , jak i tkanin wełnianych światowych producentów tj : Vitale Barbelis Canonico , Raymond , Zanielli , Paulo Oliveira (w cenach od 599 zł do 899 zł).

  Dla najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy usługę szycia na miarę (w cenie od 1200 zł do 1999 zł za garnitur dwuczęściowy).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem