Najczęściej zadawane pytania
 • Dlaczego u was jest taniej niż u konkurencji ? Open or Close

  Fakt, że jesteśmy właścicielami tak dużej powierzchni handlowej sprawia, że stosujemy minimalne marże na swoje produkty. Gdybyśmy doliczyli koszty wynajmu tak dużej powierzchni w Galerii Handlowej ceny naszych produktów wzrosły by nawet dwukrotnie. Większość naszych produktów produkujemy pod własną marką BONUS bezpośrednio u polskich producentów. Omijamy tym samym wszystkie marże pośredników.

 • Czy wasze produkty są polskiego pochodzenia? Open or Close

  Wszystkie produkty, które firmujemy swoim logo BONUS są wyprodukowane w Polsce. Garnitury, marynarki szyjemy w dwóch największych szwalniach w Polsce. Obuwie skórzane produkują dla nas trzy duże zakłady w górach. Koszule szyte są w bardzo zaawansowanej technologicznie szwalni w Małopolsce. Kurtki i płaszcze zlecamy kilku szwalnią w Polsce. Dodatki ślubne produkuje dla nas jeden z dwóch największych producentów w kraju. Paski skórzane, zlecamy wielopokoleniowej firmie górali. 

   

  Wyznajemy zasadę, że pracujemy na polskie, a nie chińskie emerytury.

 • Czy wasze produkty są wysokiej jakości? Open or Close

  Wszystkie nasze towary, które firmujemy swoim logo BONUS produkujemy wyłącznie w najbardziej zaawansowanych technologicznie polskich zakładach i szwalniach.

   

  Buty i paski wykonane są tylko i wyłącznie ze skóry.

   

  Koszule szyjemy z tkanin, gdzie minimalna ilość bawełny to 80%, posiadamy też 100% bawełny w technologii easy care.

   

  Garnitury to głównie mieszanki wełny i elany, gdzie zawartość wełny oscyluje w granicach 50%. Nie szyjemy 100% wełny ze względu na to, że bardzo mocno się gniotą.

   

  Kurtki i płaszcze wykonane są głównie z tkanin włoskich, często są to krótkie unikatowe serie.

 • Dlaczego macie dziwne godziny otwarcia? Open or Close

  Nasze godziny otwarcia są różne w zależności od pory roku i sezonu. Bardzo prosimy klientów udających się do nas by zajrzeli na naszą stronę internetową i upewnili się jak pracujemy.

   

  W tak dużym sklepie jak nasz pracuje 8 osób i jest to duży koszt, który ukryty w marży pokrywa klient. Dlatego staramy się elastycznie dopasować do potrzeb rynku, tj. ilości klientów, którzy nas odwiedzają.

   

  Krótsze godziny otwarcia to niższe koszty utrzymania firmy i niższa marża na nasze produkty, za które płaci klient.

   

  Uwaga. Jeśli nie pasują Ci nasze godziny otwarcia to zadzwoń na nr 600 235 681.Spróbujemy umówić się indywidualnie po za godzinami pracy sklepu.

   

  W soboty odwiedza nas największa ilość klientów i czasami jakość naszych usług jest nieco słabsza.

  Jeśli nie robi to państwu różnicy, to w tygodniu gwarantujemy dużo lepszą obsługę.

 • Czy szyjecie na miarę? Open or Close

  Nasz olbrzymi asortyment sprawia, że bez problemu ubieramy najbardziej niewymiarowych klientów. W razie potrzeby podmieniamy spodnie, lub dokonujemy wszelkich przeróbek. Przerobiony towar dostarczamy osobiście lub wysyłamy do klienta na nasz koszt. Na miarę nie szyjemy. By uzyskać dobrą cenę na nasze produkty musimy je zamawiać w dużych ilościach.

 • Czy udzielacie rabatów? Open or Close

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ceny w naszej firmie nie są cenami sztywnymi. Przy większych zakupach, bądź zakupach rodzinnych zawsze można liczyć na rabat. Bardzo się staramy by każdy klient wyszedł z naszego sklepu zadowolony

 • Czy jest możliwość płacenia kartą? Open or Close

  Niestety nie. Każda płatność kartą to koszt prowizji około 2% wartości sprzedawanego produktu. Zamiast płacenia prowizji bankom wolimy zrobić mały rabacik naszym Klientom.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem