Szycie na miarę

Usługa MTM

Usługa MTM to połączenie tradycyjnego krawiectwa z innowacyjną technologią.

 

Klient ma możliwość wykreować swój niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju garnitur ślubny, biznesowy, wizytowy jak i casualowy. 

 

Na wstępie nasz profesjonalny doradca przeprowadzi z państwem rozmowę by sprostać państwa oczekiwaniom i upodobaniom. Do wyboru mamy 6 modeli  garniturów oraz 5 wzorów smokingów.

 

Następnie przechodzimy do wyboru tkaniny. W ofercie znajduje się ponad 700 wzorów. Po tej czynności dobieramy rodzaj podszewki, guziki, AMF(kolor i rodzaj obszycia marynarki) i wiele innych bardziej szczegółowych elementów. . W cenę wliczone są dwa rodzaje haftowanych monogramów ( np. możemy nazwisko klienta zamieścić wewnątrz garnituru i z tyłu pod kołnierzem)

Przymiarka garnituru.

Posiadamy 3 rodzaje zestawów pomiarowych: long, short i regular. Są to różne formy garniturów, które wykorzystujemy do zdjęcia miary z klienta.

 

Nasz doradca pomoże państwu wybrać najlepszą formę i rozmiar. Do optymalnie  dobranej marynarki  nanosimy poprawki. W skrajnych przypadkach może ich być nawet 40.  Sytuacja wygląda analogicznie przy pobieraniu miary na spodnie i kamizelkę.

 

Garnitury szyjemy z najwyższej jakości materiałów. Do państwa dyspozycji mamy cały szereg wełen 100%,w  tym o skrętności 150s renomowanego włoskiego producenta Vitale Barberis Canonico.

 

Garnitury szyjemy w jednym z najlepszych technologicznie  zakładów w Polsce z ponad 25- letnim doświadczeniem na polskim i europejskim rynku.

Zamów już dziś

CENNIK:

Garnitur dwuczęściowy   1400  - 2580 zł

Garnitur trzyczęściowy   1800  - 3300 zł

Marynarka 1200 - 1820 zł

Spodnie 450 -1070 zł

Kamizelka 370-1010 zł

Usługa szycia z materiału od  klienta:

Garnitur dwuczęściowy 1099 zł

Garnitur trzyczęściowy 1399 zł

Marynarka 899 zł

Spodnie 350 zł

Kamizelka 350 zł

Jeśli chcą państwo skorzystać z usługi szycia garnituru na miarę, wcześniej proszę umówić się telefonicznie z naszym doradcą:

tel. 577-275-175 Dawid.

 

Modele MARYNAREK - 28 szt
Modele SPODNI - 6 szt
Modele KAMIZELEK- 5 szt

 

Czas oczekiwania:

 

W sezonie jesienno- zimowym ( październik – luty) – 30 dni.

W sezonie wiosenno –letnim ( marzec- wrzesień) od 30 dni.

 

W zależności od ilości zamówień. Przed przyjazdem prosimy o telefon w celu określenia orientacyjnego czasu oczekiwania na uszyty garnitur.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem