BLOG

Nie taka jesień straszna, gdy ma się odpowiednie okrycie wierzchnie. Na szczęście czasy, gdy przy doborze odpowiedniego płaszcza stawaliśmy przed dylematem: praktyczny czy elegancki, mamy już za sobą.

Wykorzystywanie nowoczesnych tkanin, takich jak poliestry, zapewnia nie tylko ładny wygląd ubrania, ale czyni je mocnym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Sztuczne tworzywa nie wyparły całkowicie bardziej tradycyjnych, klasycznych włókien. Nadal bardzo popularna jest wełna, do której dodaje się inne , szlachetne surowce takie jak kaszmir lub wzbogaca skład o poliamid, by wydłużyć żywotność płaszcza.

 

Dostępne w naszej ofercie płaszcze mają tę zaletę, że występują w ponadczasowej kolorystyce. Stawiając na granat, grafit czy czerń, mamy pewność, że będzie to zakup, z którego będziemy się cieszyć latami. Tkaniny w odcieniach piaskowych, które również wpisują się w klasyczny kanon mają w naszym salonie nieco odważniejszą alternatywę w postaci okryć w jesiennych, pomarańczowych barwach.

Długie, sięgające za kolano płaszcze dawno przestały być atrakcyjne dla mężczyzn, dzięki czemu krótsze fasony z łatwością zawojowały rynek. Występujące najczęściej w wersji jednorzędowej, na tyle krótkie, by czuć się w nich swobodnie i komfortowo, jednak dostatecznie długie, by zasłaniać znajdującą się pod nimi marynarkę.

 

Okrycia wierzchnie marek Lavard i Vestus, które dostępne są w naszym salonie, to ubrania doskonałej jakości szyte w Polsce. Producenci stawiają na ich dobry wygląd, ale też funkcjonalność. Jednak bez względu na to, kto wyprodukuje płaszcz, podczas zakupów musimy pamiętać o podstawowych rzeczach. Wybierajmy uniwersalne kolory okryć, takie które współgrają z resztą naszej garderoby. Kupując płaszcz, włóżmy na zakupy marynarkę, by móc sprawdzić, czy nie będzie spod niego wystawała. Pozwoli to też upewnić się, czy wybrany model nie jest za ciasny. To zaszkodzi nawet najpiękniejszym ubraniom z najlepszych tkanin. Szczególną uwagę należy zwrócić na długość rękawów. Powinny nieznacznie przekraczać linię przegubu nadgarstka, nie zasłaniać dłoni.

Te wskazówki w połączeniu z własnym gustem i wyczuciem stylu ułatwią zakup płaszcza idealnego. Taki na pewno znajdziecie w Bonus MG. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem